My Talking Tom یک بازی افسانه ای پرورش گربه مجازی در بستر تلفن همراه است. در بازی ، بازیکنان بچه گربه خود را پرورش می دهند و اسم آن تام است. وظیفه بازیکن مراقبت از تام از غذا خوردن تا بازی است تا بتواند تبدیل به یک گربه بالغ و باهوش شود. بلافاصله پس از راه اندازی ، My Talking Tom MOD APK تب ایجاد می کند ، افرادی که به تام غذا می دهند و حمام را برای تام تغذیه می کنند.

پس از آغاز به کار ، My Talking Tom به سرعت توجه جامعه بازیگران را به خود جلب کرد. فقط در یک زمان ناکافی ، My Talking Tom بیش از 13 میلیون پیش ثبت نام دریافت کرده است.

پس از موفقیت My Talking Tom ، توسعه دهنده بازی Outfit7 نسخه جایگزین بازی گربه مجازی را در iOS و پلتفرم اندروید به نام My Talking Tom Friend راه اندازی کرده است. در پاسخ به اشتیاق طرفداران ، Outfit7 به تازگی بازی رایگان My Talking Tom Friend را به طور رسمی در iOS و Android منتشر کرده است.

در My Talking Tom ، بازیکنان وقتی از تام مراقبت می کنند و از گربه های دیگر مراقبت می کنند ، وقتی در خانه ای ناآشنا با هم زندگی می کنند. هر گربه فعالیت های روز خود را دارد ، بنابراین فعالیت های زیادی برای مشغول نگه داشتن بازیکنان وجود دارد. بازیکنان می توانند این خانه مجازی را به خانه خود تبدیل کنند و ظاهر گربه ها را در خانه تغییر دهند.

My Talking Tom دارای یک پلت فرم گرافیکی زیبا است اما همچنان رنگ شاد ، خنده دار و رنگارنگی دارد که تجربه ای شگفت انگیز را برای شما به ارمغان می آورد.

برای کسانی که به تازگی با My Talking Tom کار خود را آغاز کرده اند ، ما برخی از دستورالعمل ها را برای آشنایی با این گربه ناز به شما معرفی می کنیم.

داستان

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از گربه خود مراقبت کنید تا او غذا بخورد ، رشد کند ، خوب بازی کند و شما از صفحه بازی عبور خواهید کرد تا سکه های طلا بیشتری دریافت کنید. هنگامی که مقدار زیادی طلا دارید ، می توانید برای خرید لوازم و خرید غذای گربه راحت تر به نظر برسید تا سریع نمایش داده شود.

گیم پلی

هنگام بازی My Talking Tom ، برای به دست آوردن تعداد زیادی سکه طلا برای پرورش یک گربه عظیم ، تام باید سخت تلاش کند تا مقدار طلای موجود را به سرعت افزایش دهد. راه های زیادی برای بالا آمدن سریع شما وجود دارد ، اما ابتدا برخی دستورالعمل ها را برای شروع کار با My Talking Tom یاد می گیریم.

بسیار ویژگی دیگر که با نصب آن آشنا خواهید شد. . . .

تصاویری از محیط بازی

 

دانلود نسخه آنلاک شده پارت 1

دانلود نسخه آنلاک شده پارت 2