با غوطه ور شدن در ماجراهای بی پایان در Clash of Clans ، گیم پلی اعتیاد آور قابل حمل را در مشهورترین بازی استراتژی جهان کشف کنید. قبیله های خود را با چندین مسابقه بسازید ، ساختمانهای مختلف را با استفاده و ویژگی های منحصر به فرد بسازید ، ارتقاء بی پایان را بیابید و بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز بازی حماسی Supercell را کشف کنید.

حالت های مختلف بازی هیجان انگیز را بر عهده بگیرید و گیم پلی بی پایان را در Clash of Clans کشف کنید. دریابید که چگونه می توانید شهرک های کوچک کوچک خود را در این بازی حماسی به بزرگترین طایفه جهان تبدیل کنید. به میلیون ها گیمر آنلاین در گیم پلی در حال پیشرفت بپیوندید و هر روز از ویژگی های جدید لذت ببرید.

با بررسی های ما در مورد Clash of Clans ، در مورد این بازی شگفت انگیز بیشتر بدانید.

داستان

در بازی ، شما نقش مطلق مطلق افراد خود را بر عهده خواهید گرفت. از گیم پلی بی پایان و هیجان انگیز خود لذت ببرید ، زیرا پایه قدرتمندی را از ابتدا ایجاد می کنید ، با هدایت مسیر مردم خود را به شکوه می رسانید ، قبیله های دیگر را تحت سلطه بر سرزمین ها و سایر موارد قرار می دهید.

بسیاری از ساختمانهای مختلف را کشف کنید و پایگاه خود را به نحوی که می خواهید بسازید. ارتش خود را آماده کرده و آماده حملات حماسی به دشمنان شوید. در ماموریت ها و چالش های متعدد شرکت کنید. باز کردن قفل ارتقاء مختلف و قدرت یو پی اس. همه چیز در Clash of Clan امکان پذیر است ، فقط باید به یک نقطه عطف خاص برسید.

امکانات

در اینجا تمام ویژگی های هیجان انگیز بازی را ارائه می دهید:

روستای خود را بسازید و مردم را به آینده ای روشن هدایت کنید

برای شروع ، شما باید روستای خود را از ابتدا شروع کرده و بسازید. مکان مناسبی برای سکونت مردم پیدا کنید ، اولین ساختمانهای خود را بسازید ، منابع را جمع آوری کنید و روستاییان جدیدی را در شهر خود جمع آوری کنید. با پیشرفت در بازی پایگاه خود را گسترش دهید و قفل ساختمانهای بیشتری را باز کنید.

و از همه مهمتر ، شما در معرض حمله بسیاری از قبیله های دیگر بازی قرار خواهید گرفت. بنابراین ، شما باید پایگاههای خود را با دفاع مناسب تقویت کنید. ساختن برجها ، قرار دادن نیروها و سایر وسایل دفاعی. شما باید ساختمانها را مرتب کنید و دفاع خود را سازماندهی کنید تا دشمنان هرگز نتوانند به داخل نفوذ کنند.

از مردم خود در برابر حملات دشمنان دفاع کرده و به پایگاه های دیگران حمله کنید

هنگام جمع آوری منابع در بازی ، مهم است که آنها را در برابر حملات دشمنان محافظت کنید. گفته می شود ، می توانید از توپ ، بمب ، تله ، خمپاره و حتی دیوارها برای دفاع از کالاهای خود در برابر دشمنان استفاده کنید. دفاعی خود را تقویت کرده و هر لحظه برای حملات گسترده دشمنان آماده شوید.

از سوی دیگر ، شما همچنین اجازه دارید ارتش خود را برای استقرار پایگاه های دیگران بسازید. با خیال راحت با سربازان خود به هرکسی که دوست دارید حمله کنید ، اما مطمئن شوید که می توانید پایگاه های آنها را در یک حمله منهدم کنید وگرنه ارتش خود را بدون هیچ هزینه ای از دست خواهید داد. اما با استراتژی های مناسب و واحدهای مناسب ، می توانید به راحتی از طریق دفاع آنها نفوذ کنید. بنابراین از آزمایش تاکتیک های خود و بالا بردن مهارت های خود در این راه نترسید.

ماجراجویی حماسی خود را در برابر Goblin King انجام دهید

برای علاقه مندان ، این بازی دارای یک کمپین هیجان انگیز تک نفره است که می توانید از آن لذت ببرید. پیدا کنید که با گوبلین پادشاه شرور در حال تسخیر کل قلمرو هستید. پایگاه های خود را برای دفاع از حملات دشمنان ایجاد کرده و افراد خود را برای حمله همه جانبه به دشمنان جمع آوری کنید. ایمان داشته باشید و در برابر بدی ها پیروز خواهید شد. ناگفته نماند که جوایز ارزشمند سفر شما را با ارزش تر می کند. همه پادشاهی ها و قبایل باید برای مبارزه با دشمنان مشترک متحد شوند.

از قدرت ها و استراتژی های منحصر به فرد برای پیوستن به نبردهای حماسی استفاده کنید

و در مورد نبردها ، بازی شامل نیروهای مختلف از نژادهای مختلف با قدرت ها و توانایی های منحصر به فرد است. گفته می شود ، شما آزاد هستید که ارتش خود را مطابق میل خود تنظیم کنید. هنگام مقابله با استراتژی دشمنان ، استراتژی های نبرد منحصر به فرد خود را برنامه ریزی کنید. با ترکیب واحدهای مختلف با قدرتهای منحصر به فرد ، نهایی را ایجاد کنید و با استفاده از قدرتهای پیشرفته خود به بهترین شکل برسید. و با جدیدترین Siege Machines که اخیراً اضافه شده اند ، شانس خود را برای شکست دادن دشمنان نیز افزایش می دهید.

بسیاری از گزینه های ارتقاء را برای تقویت قبیله خود کشف کنید

برای تقویت بیشتر ارتش شما در طول نبردها ، گیمرهای Clash of Clans همچنین مجاز به انتخاب چندین گزینه ارتقاء در ساختمان ها و ارتش های خود هستند. با این اوصاف ، شما می توانید با تقویت تمام دفاعی خود شروع کنید تا بتوانند در برابر حملات ویرانگر دشمنان بایستند ، نیروهای خود را آموزش دهند تا مهارت های خود را ارتقا دهند و قهرمانان حماسی را باز کنند که می تواند تیم شما را به پیروزی برساند. گزینه های مختلف ارتقاء را با مسیرهای مختلف توسعه که می توانید انتخاب کنید ، کشف کنید. مواردی را که بیشتر برای شما مناسب است انتخاب کنید و وارد Clashes of Clans شوید.

از رویدادها و چالش های مختلف لذت ببرید

در کنار گیم پلی اصلی ، همچنین این شانس را دارید که در چالش های دوستانه دوستانه ، جنگ های دوستانه و رویدادهای ویژه به دیگران بپیوندید. با مبارزه با دشمنان ، پیروز شدن در مسابقه و البته دریافت پاداش های فوق العاده برای افراد خود ، با خیال راحت این حالت های بازی منحصر به فرد را کشف کنید. و مطمئن شوید که سریع هستید زیرا این رویدادها برای همیشه دوام نخواهد داشت.

گیم پلی فوق العاده Clan را کشف کنید

برای کسانی که مایل به دوست شدن در بازی هستند ، گیم پلی Clan قطعاً مکان خوبی برای شروع است. همانطور که گفته شد ، در اینجا ، می توانید به یک قبیله موجود بپیوندید یا با چند نفر از دوستان خود ایجاد کنید. با این وجود ، اکنون مکانی برای ارتباط با بازیکنان دیگر از سراسر جهان خواهید داشت.

در حماسه جنگ های قبیله به یکدیگر بپیوندید و با دیگر قبیله ها از نقاط مختلف جهان مبارزه کنید. منابع خود را با دیگر همنوعان خود مبادله کنید ، تجربیات خود را در بازی به اشتراک بگذارید و موارد دیگر.

و با آخرین به روزرسانی ها ، اکنون می توانید به سایر اعضا در بازی های هیجان انگیز Clan بپیوندید ، که از بین آنها می توانید آیتم های جادویی فوق العاده را بدست آورید.

رایگان برای بازی

با وجود همه ویژگی های شگفت انگیز ، بازی در حال حاضر رایگان است و همه بازی بازان اندرویدی می توانند از آن لذت ببرند. گفته می شود ، اگر به ساخت و ساز و حمله به گیم پلی علاقه دارید ، یا مشتاق هستید که دوستان خود را پیدا کنید و از زمان با کیفیتی لذت ببرید ، Clash of Clans جایی است که همه چیز شروع می شود. و چه چیزی می تواند شروع بهتری نسبت به دانلود رایگان بازی داشته باشد.

از گیم پلی نامحدود با مد ما لذت ببرید

با این حال ، اگر می خواهید از بازی نهایت لذت را ببرید ، ممکن است خریدهای درون بازی را تا حدودی محدود کنید. با این اوصاف ، می توانید همه این موارد را بدون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای با نصب نسخه اصلاح شده بازی به جای آن باز کنید.

با استفاده از آن ، شما می توانید به جواهرات ، طلا و اکسیر نامحدود دسترسی داشته باشید ، که تقریباً همه چیزهایی است که برای ساخت و توسعه در این بازی نیاز دارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که APK Clash of Clans Mod خود را نصب کنید و خوب پیش می روید.

کیفیت بصری و صدا

1-گرافیک

علی رغم اینکه سالها منتشر شده است ، هنوز هم بازی دارای گرافیک شگفت انگیزی در مقایسه با سایر عناوین موجود است. گفته می شود ، می توانید از گیم پلی استراتژیک هیجان انگیز و تجربیات بصری خیره کننده لذت ببرید ، هر دو به طور همزمان در Clash of Clans.

2-صدا/موسیقی

با جلوه های صوتی دقیق و موسیقی متن قوی خود را در حملات اعتیاد آور و نبردهای دفاعی با افراد خود در Clash of Clans غرق کنید. خود را به عنوان یک رهبر ، الهام بخش برای قبیله خود پیدا کنید زیرا ساعت ها به بازی متصل می شوید.

 

دانلود آخرین نسخه آنلاک شده پارت 1

دانلود آخرین نسخه آنلاک شده پارت 2